doğru fiyat
hayat akademi
SPOR Haber Girişi: 01.08.2022 - 17:56, Güncelleme: 01.08.2022 - 17:58

TRAP Zafer Kupasından Kupa Ve Madalyalar Sahiplerini Buldu!

 

TRAP Zafer Kupasından Kupa Ve Madalyalar Sahiplerini Buldu!

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu 2022 yılı faaliyet programında yer alan ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak ortaklaşa düzenlediğimiz Trap Zafer Kupası 29-31 Temmuz Tarihlerinde Olimpik Trap-Skeet Atış Poligonunda düzenlendi.
Veteranlar, Genç Erkekler, Yıldız Erkekler, Büyük Kadınlar, Genç Kadınlar Kategorisinde yaklaşık 150 Sporcunun katılımıyla yapılan müsabakalar seyir zevki yüksek müsabakalara sahne oldu. Üç Gün süren müsabakalarının 31 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleştirilen final atışlarının ardından sıralamalar şu şekilde oluştu.   Büyük Erkekler 1.Oguzhan Tüzün-KACAELİ 2.Alp Kızılsu-BUSRA 3.Murat İlbilgi-KOCAELİ   Genç Erkekler 1.VekilEge Keten-KONYA 2.Süleyman Güvercin-KOCAELİ 3.Hüseyin Efe Özmen-KOCAELİ   Yıldız Erkekler 1.Yasin Efe Kesim-KOCAELİ 2.Mert Can Çınarlıdere-KAHRAMANMARAŞ 3.Fehmi Gezer-AYDIN   Veteranlar 1.Ahmet Karagöz-BURSA 2.Tahir Aslan-MANİSA 3.İlker Ergülen-İSTANBUL   Büyük Kadınlar 1.Safiye SarıtürkTemizdemir-KAHRAMANMARAŞ 2.Rumeysa Pelin Kaya-KAHRAMANMARAŞ 3.Bedia Kızılsu Dilara-BURSA   Genç Kadınlar 1.Nisanur Aydemir 2.Esma Samira Kaya 3.Tuğba Tatlı   Büyükler Takım: 1 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt SKD. 2.Bursa Merkez Avcılık ve Atıcılık SKD. 3.Adana Yüreğir Avcılık ve Atıcılık SKD.   Gençler Takım 1.Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt SKD. 2. Kahramanmaraş SKD.  
Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu 2022 yılı faaliyet programında yer alan ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak ortaklaşa düzenlediğimiz Trap Zafer Kupası 29-31 Temmuz Tarihlerinde Olimpik Trap-Skeet Atış Poligonunda düzenlendi.

Veteranlar, Genç Erkekler, Yıldız Erkekler, Büyük Kadınlar, Genç Kadınlar Kategorisinde yaklaşık 150 Sporcunun katılımıyla yapılan müsabakalar seyir zevki yüksek müsabakalara sahne oldu. Üç Gün süren müsabakalarının 31 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleştirilen final atışlarının ardından sıralamalar şu şekilde oluştu.

 

Büyük Erkekler

1.Oguzhan Tüzün-KACAELİ

2.Alp Kızılsu-BUSRA

3.Murat İlbilgi-KOCAELİ

 

Genç Erkekler

1.VekilEge Keten-KONYA

2.Süleyman Güvercin-KOCAELİ

3.Hüseyin Efe Özmen-KOCAELİ

 

Yıldız Erkekler

1.Yasin Efe Kesim-KOCAELİ

2.Mert Can Çınarlıdere-KAHRAMANMARAŞ

3.Fehmi Gezer-AYDIN

 

Veteranlar

1.Ahmet Karagöz-BURSA

2.Tahir Aslan-MANİSA

3.İlker Ergülen-İSTANBUL

 

Büyük Kadınlar

1.Safiye SarıtürkTemizdemir-KAHRAMANMARAŞ

2.Rumeysa Pelin Kaya-KAHRAMANMARAŞ

3.Bedia Kızılsu Dilara-BURSA

 

Genç Kadınlar

1.Nisanur Aydemir

2.Esma Samira Kaya

3.Tuğba Tatlı

 

Büyükler Takım:

1 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt SKD.

2.Bursa Merkez Avcılık ve Atıcılık SKD.

3.Adana Yüreğir Avcılık ve Atıcılık SKD.

 

Gençler Takım

1.Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt SKD.

2. Kahramanmaraş SKD.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve marasfisilti.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
google.com, pub-8906141474473006, DIRECT, f08c47fec0942fa0