Haber Detayı
12 Nisan 2021 - Pazartesi 12:32
 
Kahramanmaraş’ta Sağlık Turizmini Artıracak Yatırım Hizmet Vermeye Başladı!
Sular Sağlık Grubu bünyesinde geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Sular Akademi Hastanesi Kahramanmaraş’ın en büyük özel hastanesi olma özelliğini taşıyor.
SAĞLIK Haberi
Kahramanmaraş’ta Sağlık Turizmini Artıracak Yatırım Hizmet Vermeye Başladı!

Son teknoloji cihazları ve modern mimarisi ile Kahramanmaraş’ın ve bölgenin sağlık ihtiyacına cevap verecek olan yatırım, Kahramanmaraş’ın sağlık Turizmini de canlandıracak.

 


Sular sağlık grubu genel koordinatörü ve Sular Akademi Hastanesi Başhekimi Binnur Özkar, hastanenin tüm Kahramanmaraşlılara hayırlı olmasını diledi.

 

Hastanenin civar illerden gelen vatandaşlara da hizmet edeceğini vurgulayan Başhekim Özkar: ”Hastanemiz hizmete açılmıştır. 300 yatak kapasitesi ile 7 ameliyathanesi ile son teknolojik görüntüleme ve laboratuvar cihazları ile hizmete vermekteyiz. 

 

Kahramanmaraş’ın Komşu İllerden Hizmet Almaya Gelecekler

 

Özkar, Sadece şehrimize değil civar illere hizmet etmeyi planlamaktayız.Sağlık turizmi açısından çok ciddi yatırımlar yaptık ve Yurtdışıyla bağlantılarımızı gerçekleştirdik. 
Adından da anlaşılacağı gibi sular akademi hastanesi kadrosuna akademik ünvanlı hocalarımız da da güçlendirmiştir. 

 

Tüm İhtiyacı Karşılayacak Donanıma Sahip

 

Bu noktada Gastroenterolojiden başlayarak bütün yan dallarımızla hizmet vereceğiz. Hastanemize gelen herhangi bir hasta, hiçbir yere sevk edilmeden tüm çözümlerini hastanemiz İçerisinde bulacaktır. Bu noktada hiçbir fedakârlıktan kaçınmadık Kahramanmaraş’ımıza hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sular Sağlık Grubu, Sular Akademi Hastanesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı